piątek, 17 sierpnia 2012

Wojciech Gajewski z koła Targówek w debacie Radio dla Ciebie

Debata polityczna w Radio dla Ciebie. Od lewej M.Mastalerek (PiS), C.Tomczyk (PO), R.Łuchniak (RDC), W.Gajewski (Solidarna Polska), J.Budzyn (Ruch Palikota). Źródło:www.rdc.pl

W poniedziałek, w cotygodniowej debacie politycznej Radio dla Ciebie, wystąpił Wojciech Gajewski, członek Solidarnej Polski Koła Warszawa Targówek.

13 sierpnia w Radio dla Ciebie w cotygodniowej debacie politycznej, zajęto się wnioskiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej o powołanie komisji śledczej ws. Amber Gold. Gośćmi redaktora R. Łuchniaka byli Cezary Tomczyk (PO), Marcin Mastalerek (PiS), Jerzy Budzyn  (Ruch Palikota), Wojciech Gajewski (Solidarna Polska) oraz w siedleckim studiu RDC Krzysztof Borkowski (PSL).
Przedstawiciel SP, przekazał, że Solidarna Polska jest za przeglądem procedur, aktów prawnych i mechanizmów, które nie zadziałały i pozwoliły założyć i zarejestrować spółkę Amber Gold przez osobę 7 karaną za przestępstwa gospodarcze. Wskazał, że SP oczekuje wyjaśnień od premiera rządu, dlaczego od 2009 roku państwo polskie nie zahamowało rozwojowi tego parabanku, pozwoliło na straty klientów Amber Gold, w następstwie OLT Express. W jaki sposób w Amber Gold i OLT Express mógł pracować syn premiera. Dlaczego film o Lechu Wałęsie, dofinansowany z budżetu państwa za pośrednictwem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej i Narodowe Centrum Kultury mógł być współfinansowany przez Amber Gold i OLT Express.
Polecam.
http://rdc.pl/index.php?/pol/artykuly__2/goscie_radia_dla_ciebie/debata_polityczna_sld_domaga_sie_komisji_sledczej_ws_amber_gold

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz