środa, 18 kwietnia 2012


21 kwietnia w Warszawie środowiska prawicowe w tym Solidarna Polska organizuje marsz w obronie TV Trwam i w sprawie pogarszającej się sytuacji społecznej Polaków. O godzinie 13.00 na Placu Trzech Krzyży w Kościele św. Aleksandra rozpoczniemy nasze spotkanie od Mszy Świętej a następnie udamy się pod Kancelarię Premiera i Belweder aby walczyć o wolność słowa i pluralizm medialny!
Pokażemy też nasze nie zadowolenie z polityki wewnętrznej i zewnętrznej rządu Donald Tuska - zamieszanie w sprawie refundacji leków, drożyzna leków, artykułów spożywczych, zwiększenie wieku emerytalnego, nie wyjaśnienie do końca katastrofy smoleńskiej.
Kochani sympatycy i członkowie Solidarnej Polski w imieniu własnym, w imieniu Marszałka Ludwika Dorna jak również Prezesa naszej partii Pana Zbigniewa Ziobro zapraszam wszystkich mieszkańców Warszawy i Obwarzanka do udziału w Marszu!!!!!!!
Spotkajmy się przed Sejmem przy Pomniku AK 21.04.2012r. w godzinach 11.30 a 12.00 tam rozdamy flagi, machacze i przejdziemy wszyscy razem na Plac Trzech Krzyży.

Dariusz Olszewski
Koordynator Warszawy i okolic.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz